Phone:      +420 602 225 009
E-mail:      info@annavanna.eu
Address:   Vinohradská 2030/44, Praha 2, 120 00
Instagram Feed
FOLLOW:

Omáčky k syrníkům

Omáčka z lesního ovoce

Tato omáčka voní létem a sibiřskou tajgou. Skvěle doplní klasické syrníky a syrníky s rozinkami.

Smetana

Smetana je nesmrtelnou klasikou, která se skvěle hodí ke všem druhům syrníků, jak k sladkým, tak ke slaným.

Vanilkový krém

Vůně bezstarostného dětství a domácích koláčů vás zcela pohltí a přinese klid, mír a pokoj. Doporučujeme jej ke klasickým syrníkům a syrníkům s klikvou. Sladkost vanilkového krému krásně odstiňuje lehce nakyslé lesní ovoce.

Lemon curd

Tato omáčka, vařený krém se základem z citrónové šťávy, přišela do ruské kuchyně z mlžného Albionu. Jak jednou lemon curd ochutnáte, už na něj nikdy nezapomenete. VAnnaVanna jej odvážně kombinujeme s klasickými syrníky, syrníky s rozinkami a sladkými tofníky.

Hořká čokoláda

Zářivá vůně a nahořklá chuť. Oboje skvěle doplní syrníky s meruňkami, které kombinují šťavnatost plodů a lehkou nakyslost. Symfonie chutí od AnnaVanna.

Slaný karamel

Tuto omáčku připravujeme podle receptu jedinečného francouzského kuchaře Pierre Hermeho. Slaný karamel můžete směle přidávat ke klasickým syrníkům a syrníkům s rozinkami.

Marmeláda z červené řepy

Tato omáčka patří do autorského repertoáru naší šéfkuchařky Aleny Pustovit. Skvěle doplní slané syrníky a tofníky a nabídne Vám neobvyklou a nezapomenutelnou kombinaci chutí.

Rakytníková s mátou

Zářivě oranžový, šťavnatý rakytník je symbolem brzkého podzimu, máta je lehkým úsměvem odcházejícího léta. Skvělá kombinace pro ty, kdo pamatují Puškinovy řádky: „Podzimní čas, kouzlo očí…“. Hodí se jak ke klasickým syrníkům, tak ke sladkým tofníkům.

Pomerančová s tymiánem

V Rusku není tymián tak známý, jako jeho nejbližší příbuzný – mateřídouška. Pomeranč s tymiánem je kombinací, která k nám přišla z jižanské kuchyně a skvěle vynikne se sladkými tofníky a syrníky s meruňkami.

Zelená omáčka z bazalky

Zelená omáčka z bazalky podobná pestu, zářivá a voňavá, úžasně doplní slané syrníky a tofníky.